16.09.2018

• Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: w czwartek: św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła; w piątek: święto Podwyższenia Krzyża Świętego; w sobotę: NMP Bolesnej.
  • W ubiegłą niedzielę, drugą miesiąca, zebrano pod chórem, przez zapisy na listę, ofiarę 8620 zł. na remonty w naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy Bóg zapłać. Lista ofiarodawców jest wydrukowana w biuletynie.
  • Dziś po Mszy św. o 10 będzie spotkanie Rodziców scholi Iskierki. Oaza Exodus spotka się w poniedziałek o 15.45. Oaza młodzieżowa w sobotę po Mszy wieczornej. Schola Iskierki składa wielkie Bóg zapłać księdzu Proboszczowi, pani Jadwidze Kolasie, panu Mirosławowi Gębali, Renacie i Dariuszowi Górkom oraz tym wszystkim, którzy na różny sposób włączyli się we współfinansowanie pielgrzymki patriotycznej po Polsce i Litwie. Dziękujemy również Wam wszystkim za wsparcie w postaci zakupionych płyt nagranych przez scholę. Dzięki Waszej ofiarności z rozprowadzonych płyt zebraliśmy 2430 zł, które przeznaczyliśmy na pielgrzymkę.
  • Wspólnota Domowego Kościoła rozpoczyna tzw. okres pilotażu w naszej parafii. Prosimy więc wszystkich o modlitwę, by czas ten był przeżyty owocnie.
  • W najbliższy piątek, 21 września, o godz. 19.00 będzie pierwsza po wakacjach Msza św. z udziałem Diakonii Muzycznej a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem jej uczestników na zakończenie. Zapraszamy do włączenia się we wspólną modlitwę.
  • W dniach 24 i 25 września (z poniedziałku na wtorek) będzie w naszej parafii całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu, która jest kontynuacją intronizacji parafii Sercu Jezusa w 2013 roku. Plan adoracji i podział na poszczególne grupy oraz jej cele jest wydrukowany w biuletynie a także umieszczony w gablotce i na stronie internetowej.
  • W środy, o 18.00, zapraszamy na Nowennę, w czasie której modlimy się za żywych członków naszej parafii, z kolei w piątki, w Godzinie Miłosierdzia, o 15.00, zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a po niej Mszę św. zbiorową za zmarłych. W każdy wtorek, od godz. 17.20 jest w naszej parafii Różaniec Rodziny Radia Maryja i Róż Różańcowych, a w czwartki od 17.00 Adoracja Wspólnoty Intronizacji Serca Pana Jezusa.
  • Bóg zapłać za posprzątanie i ofiarę na kwiaty: Krystynie Pawłowskiej, Barbarze i Rafałowi Nowak, Teresie Kufta i Adamowi Szafraniec. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła prosimy: Władysława Nowaka, Krzysztofa Ziębę, Jana Zawiłe, Grzegorza Piętonia i Michała Partykę.
Joomla templates by Joomlashine