17.06.2018

•  Dzisiaj XI Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: w czwartek: św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  • Trwają Nabożeństwa Czerwcowe w czasie których oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Są one w ciągu tygodnia po Mszach św. wieczornych a w niedzielę o godz. 16.30. Zachęcamy do jak najliczniejszego udziału.
  • W ubiegłą niedzielę, przedstawiciele parafii, zebrali pod chórem przez zapisy na listę, 3230 zł. na remonty w naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy Bóg zapłać. Lista ofiarodawców jest wydrukowana w Biuletynie.
  • W tym tygodniu będzie w szkołach zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. na zakończenie roku szkolnego będzie w piątek. Dla S.P. w Stryszowie będzie o godz. 8.00 w kościele, dla S.P. w Dąbrówce o 8.00 w Kaplicy a dla uczniów Gimnazjum i Szkół Średnich na Mszy św. o godz. 18.00. W czwartek, od godz. 17.00 będzie z kolei okazja do spowiedzi na zakończenie roku szkolnego.
  • Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie do Dworu w Stryszowie w ubiegłą niedzielę. W wydarzeniu brało udział prawie 230 osób. Szczególne podziękowania należą się członkom OSP Stryszów oraz Kołu Gospodyń Wiejskich ze Stryszowa, którym w imieniu Teatru i Pani Kierownik Dworu dziękujemy. Uzbierano kwotę 860 zł, którą przekazano OSP Stryszów na potrzeby prowadzonych działań w zakresie szkolenia strażaków z pierwszej pomocy przedmedycznej.
  • W przyszłą niedzielę, 24 czerwca, na Mszy św. o godz. 11.30 pobłogosławimy nowych lektorów w naszej parafii. Również w przyszłą niedzielę członkowie scholi ISKIERKI będą przed kościołem sprzedawać płyty audio, które zostały przez zespół nagrane w profesjonalnym studiu. Całkowity dochód z płyt przeznaczony będzie na wakacyjną pielgrzymkę po Polsce i Litwie, na którą schola udaje się w lipcu. Koszt jednej płyty, to 30 zł.
  • Zakończenie roku pracy Oazy młodszej, w poniedziałek o 16.00, a Oazy młodzieżowej, w środę o 18.45
  • Bóg zapłać za posprzątanie i ofiarę na kwiaty: Agnieszce i Marcinowi Cholewa, Janowi Gębala, Marii Madej, Ilonie Walczyszyn, Izabeli Gębala i Bogumile Smagło.. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła prosimy: Jana Bartkowskiego, Marka i Łukasza Studnickich, Bogdana Oleksego i Annę Zadora.
  • TEAM Kramarczyk ze Stryszowa zaprasza na międzynarodowe mistrzostwa Polski w trialu. Rozpoczęcie o godz. 13.00 na stadionie w Stryszowie. Wstęp wolny.
Joomla templates by Joomlashine