14.07.2019

• Dzisiaj XV Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: w poniedziałek: św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła; we wtorek: NMP z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej.
  • W dzisiejszą niedzielę, jako drugą miesiąca, są zbierane pod chórem przez zapisy na listę ofiary na remonty w naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy Bóg zapłać.
  • Przypominamy że w lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny rozkład Mszy świętych w niedzielę i w tygodniu. Prosimy o uważne czytanie ogłoszeń z intencjami by zapoznać się z godzinami odprawiania Mszy świętych.
  • Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty: Elżbiecie i Filipowi Zawiła, Renacie Wróbel, Damianowi Leńczowskiemu, Zofii i Joannie Gawron. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła prosimy: Artura Durysa, Jana polaka, Adama Leńczowskiego i Wiolettę Pie
Joomla templates by Joomlashine