14.01.2018

• Dzisiaj Druga Niedziela Zwykła. W Kalendarzu Liturgicznym tego tygodnia: we wtorek: św. Dominika, kapłana; w środę: św. Antoniego, opata; w piątek: św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. W dzisiejszą niedzielę, jako drugą miesiąca, przedstawiciele parafii, zbierają pod chórem przez zapisy na listę, ofiary na remonty w naszej parafii. Za wszelkie ofiary składamy Bóg zapłać.
  • Comiesięczna wizyta u chorych z Najświętszym Sakramentem odwiedzanych przez ks. ks. Wikariusza w sobotę, 20 stycznia od godz. 9.00.
  • Z uwagi na ogromne zainteresowanie Jasełkami w Wadowicach, aktorzy wraz z przeorem Karmelitów zapraszają na jeszcze jedno przedstawienie na Karmelu, które odbędzie się w przyszłą niedzielę, 21 stycznia, o godz. 15.30 w Domu Rekolekcyjnym. Wszystkich zainteresowanych Parafian zachęcamy do wcześniejszego przybycia na aulę Domu Rekolekcyjnego aby zająć sobie miejsca siedzące. Jednocześnie dziękujemy Teatrowi za promocję naszej Parafii poza jej granicami.
  • W najbliższy piątek, na godz. 20.00 Diakonia Muzyczna z naszej parafii zaprasza na Msze św. połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu. Diakonia Zaprasza również w niedzielę, 21 stycznia, do udziału w adoracji kolędowej od godz. 16.30, Mszy św. o godz. 17.00 i Wieczoru Opłatkowego po Mszy św. w salce parafialnej.
  • W poniedziałek o godz. 15.45 będzie w salce parafialnej spotkanie OAZY. Schola Iskierki dziękuje za hojność parafian, których domy zostały odwiedzone przez małych kolędników. Dziękujemy za otwarte drzwi i serca! Chór Państwowej Szkoły Muzycznej z Wadowic będzie gościł w naszej parafii za tydzień, 21 stycznia. Włączy się w liturgię Mszy św. o godzinie 11.30, a po niej zapraszamy na krótką refleksję kolędową w ich wykonaniu.
  • Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty: Halinie Biel, Barbarze Elżbieciak, Rafałowi Pękala, Stanisławowi Bugielskiemu, Henrykowi Grajnemu i Barbarze Błachut. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła prosimy: Jana Zająca, Janinę Wątroba, Józefa Kubieńca, Kazimierza Urbańskiego i Jana Chochór.
  • W środy, zapraszamy na Nowennę, w czasie której modlimy się za żywych członków naszej parafii, z kolei w piątki, w Godzinie Miłosierdzia, o 15.00, na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a po niej Mszę św. zbiorową za zmarłych. W każdy wtorek, od godz. 16.20 jest w naszej parafii Różaniec Rodziny Radia Maryja i Róż Różańcowych, a w czwartki od 16.00 Adoracja Wspólnoty Intronizacji Serca Pana Jezusa.
Joomla templates by Joomlashine