Boże Ciało 2021 – procesja

Przy okazji trwającej oktawy Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa składam gorące Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby w Boże Ciało mogła odbyć się procesja do czterech ołtarzy.

Dziękuję więc mieszkańcom Dąbrówki, a szczególnie Ostałowej i Poddziału, Różom Różańcowym i Bractwu MB Pocieszenia, Wspólnocie Galilea i Domowego Kościoła oraz Rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnych za przygotowanie i udekorowanie czterech ołtarzy. Dziękuję dzieciom sypiącym kwiaty, dzieciom w strojach pierwszokomunijnych, osobom ze wspólnot niosącym chorągwie, feretrony i świece oraz Strażakom za niesienie baldachimu i zabezpieczenie przejścia procesji, Służbie Liturgicznej za asystę i liczny udział w całej procesji a także wszystkim innym, którzy tak licznie, pomimo obostrzeń, uczestniczyli w tym publicznym wyznaniu wiary.