XXV Niedziela Zwykła
19.09.2021

1. Dzisiaj Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: w poniedziałek: św. Andrzeja, Pawła i Towarzyszy, męczenników Koreańskich; we wtorek: święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty; w czwartek: św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

2. Przypominam, że przez cały tydzień są w naszej parafii stałe godziny, w których można skorzystać z sakramentu pokuty. Można to uczynić przed Mszami św. w tygodniu 15 minut przed rozpoczęciem Mszy wieczornej lub porannej i w niedzielę: od 7.00 do 7.15 i od 10.30 do 10.45.

3. W ubiegłą niedzielę pod chórem przez zapisy na listę i przelew na konto parafii ofiarowano kwotę 4160 zł. na remonty w naszej parafii. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać. Lista ofiarodawców jest umieszczona w biuletynie.

4. W sobotę, 25 września, po Mszy świętej wieczornej na plebanii będzie spotkanie z nową Rada Parafialną dla ustalenia i przedyskutowania zadań i ich propozycji na nowy, 2022 rok. Zapraszam wszystkich Członków Rady.

5. Ze stolika przy wyjściu z kościoła można zabrać dwie broszury, których celem jest pomoc rodzicom w rozwiązywaniu problemów z którymi borykają się obecnie dzieci. Ich tytuły to: „ Dziecko w wirtualnej sieci” i „Gdy dziecko pyta o seks”.

6. W najbliższa sobotę, o godz. 9.00, w salce parafialnej będzie spotkanie i pierwsza powakacyjna próba Scholi „Iskierki”. Na spotkanie zapraszamy również dzieci, które ładnie śpiewają i chciałyby swoi głosem uwielbiać Pana Boga podczas Mszy świętych.

7. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni i ofiarę na kwiaty: Wiesławie i Magdalenie Chowaniec, Annie Wróbel, Jackowi Studnickiemu i Krystynie Gębala. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła prosimy: Grzegorza i Piotra Klaczak, Lucynę Stanek, Marię Talaga i Marzenę Biernat.