Bierzmowanie 2021

29 czerwca, w uroczystość św. Piotra i Pawła, biskup Janusz Mastalski na Mszy św. o godz. 18.00, udzielił sakramentu bierzmowania następującym osobom z naszej parafii: Mai Bednarz, Oliwii Bąk, Julii Durys, Dawidowi Brockiemu, Gabrielowi Jaskiernemu, Amelii Studnickiej, Bartłomiejowi Leśniakowi, Kamilowi Pułczyńskiemu, Dariuszowi Wajdzikowi, Szymonowi Królowi, Błażejowi Matule, Wiktorii Ożóg, Kacprowi Świątek, Annie Nenko, Mai Błachut, Jakubowi Piętoniowi, Patrykowi Chowańcowi, Bartłomiejowi Misiowi, Karolowi Piwowarczykowi, Krystianowi Kluzie, Dominikowi Kołodziejczykowi, Szymonowi Dura, Justynie Studnickiej, Ewelinie Markiewicz, Natalii Michalskiej, Martynie Zawiła, Justynie Porzyckiej, Aleksandrze Kwartnik, Wiktorii Piekarz, Oliwierowi Mnich, Bartoszowi Konradowi, Norbertowi Jaroszowi, Nadii Dudziak, Annie Wielgus, Damianowi Odrowążowi, Emilii Gołąb, Oliwii Wąsik, Marcie Gębala, Zuzannie Opyrchał, Michałowi Iciek, Mateuszowi Laskowi i Filipowi Zawiła.

Wszystkim bierzmowanym życzymy Bożej mądrości w dorosłym, chrześcijańskim życiu, współpracy z Duchem Świętym i rozwijania otrzymanych od Niego siedmiu darów oraz siły do dawania świadectwa swej wiary przez modlitwę, sakramenty i święte życie.