Wypominki ROCZNE 2018/2019

godzina 11.15

Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach polecają się zmarli fundatorzy i dobrodzieje naszego kościoła, kapłani, którzy tutaj pracowali: ks. Jan Figwera, ks. Jan Żeliwski, ks. Stanisław Wciślak, ks. Stanisław Podwiński, ks. Stanisław Mydlarz, pozostali duszpasterze parafii Stryszów, członkowie wspólnot parafialnych, zmarli z naszych rodzin, a szczególnie:

Zmarli z rodzin: Baran, Saternus, Waliczek, Piegzik i Pawela *Stefan Jarosz, zmarli z rodziny, Hermina i Włodzimierz Kołpanowicz, Maria Bogdali, zmarli z rodziny, Stanisław Domagała *Adam i Maria Rząca i zmarli z rodzin: Rząca, Bernacki i Kołodziej * Jan i Jadwiga Szurmańscy, Zdzisław syn, zmarli z rodzin Szurmański i Rachlewicz* Helena i Jan Korzonkiewicz *Zbigniew Pawlik *Krystyna i Tadeusz Momot *Anna i Franciszek Mirocha *Józef i Helena Mirocha *Krystyna i Władysław Chmielarz, Agnieszka i Stefan Studniccy, Jerzy Krawczyk, zmarli rodzice i brat  *Marianna Śpiewla, Jan mąż, Wanda Stawowy, Stefan mąż *Józef i Józefa Żmija, Maria, Karol i Antoni Urbańczyk, Marian Zabiegaj *Leon Kopacz, Stefania żona, Stanisław syn, Maria i Władysław Wnęk * Jan Wróbel, Tadeusz syn, Stanisława Suwaj, Alojzy Rak *Stanisław i Stanisława Zawiła *Józef i Stanisława Szczygieł, zmarli rodzice * Janina i Antoni Janczar, Tadeusz syn, Stanisława Kowalczyk – córka *Franciszek i Feliks Zadora, Ludwika i Jan Wąsek*Albin Porębski *Stanisława i Mieczysław Tyl *Władysław i Anna Pająk *Antoni i Michał Gębala *Józef Pawłowski, Andrzej syn, Stefan i Marianna Bartkowscy, Józef syn *Zofia i Tadeusz Zawiła, Krystyna i Krzysztof Korzeniowscy *Genowefa i Franciszek Miś *Mikołaj Wąsek, Józefa żona, Rozalia i Halina – córki *Jan Pindel,Wiktoria i Jan Studniccy, Edward Pindel, Maria i Jan Baran, Barbara Migacz *Władysław Matuszyk, Antonina żona, Maria siostra * Stefania i Stanisław Łuczak, zmarłe Członkinie VI Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus *Hieronim Wróbel, zmarli rodzice: Stefania i Franciszek, Andrzej syn *Stanisława Kwaśniowska, Józef mąż, zmarli rodzice: Paweł i Stefania * Jan Odrowąż, Barbara żona, Władysława i Czesława – córki, Władysław i Marian – synowie, Jan Gębala, Agata żona, Katarzyna Gwiazdoń, Franciszek syn, Mateusz Gwiazdoń, Antonina żona, Władysława córka *Julia i Władysław Odrowąż*Michał i Michalina Grygiel, Jan i Zuzanna Wyskiel, Wincenty i Wiktoria Grygiel, Helena Grygiel, Franciszek i Julia Czaiccy *Andrzej Karelus, zmarli teściowie *Czesława i Stanisław Dyrcz, zmarli rodzice *Tadeusz i Józef Basiura, Teresa i Grzegorz Basiura, Maria i Andrzej Zabiegaj, Marian i Mieczysław Zabiegaj, Władysława i Genowefa Zabiegaj, Anna i Maria Studnickie *Bartłomiej i Felicja Chmielarz, zmarli rodzice, Jan Pindel, Helena Czaicka *Stanisław Śpiewla, Małgorzata Okręglicka *Zofia i Józef Kacik, zmarli rodzice * Wanda, Józef i Maria Zawiła * Jan i Emilia Kasprzyccy *Józef Polak, Wiesław syn, Anna Malinka, Władysław mąż, zmarli synowie *Władysław Wąsek, Anna żona, Józef Mlak, Zofia żona, Ryszard syn, Maria Mlak *Anna Karcz, Alojza Steczek, Edward mąż*Marian Zagiegaj, Stanisław Janczura, Maria żona, Ludwik Kurzeja, maria córka, Andrzej Zabiegaj, Maria żona, Józef Żmija, Józefa żona, Tadeusz Opyrchał, Stanisław Chlipała *Jan i Weronika Makówka, Józef i Katarzyna Kolasa *Karol Radwan, Maria żona *Władysław Pułka, Andrzej syn i zmarli rodzice *Helena i Władysław Studniccy, Władysław syn i zmarli rodzice * Zdzisława i Władysław Czarniak *Jóżef i Maria Gajda, Tadeusz syn i zmarli z rodziny *Helena Chowaniec, Józef mąż * Jan, Stefania i Leon Grajny *Aniela i Szczepan Dura *zmarli z rodziny Rządkowskich oraz ich krewni i powinowaci *Julia i Michał Porębscy *Maria Łach, Marian syn i zmarli z rodziny Chowaniec *Bolesława Wąsek *Stanisław i Helena Lasek, Stanisław syn, Piotr Bąk *Józef Warchał, Józef Radomski, Agnieszka żona *Stanisław Kolasa, Joanna i Franciszek Kolasa, Józef syn *Maksymilian, Alfreda i Stanisław Kozik, Grażyna i Wincenty Orłowscy *Józef i Aniela Dzidek, Helena Stanaszek, Marian Dzidek, Stefan brat*Stanisław Odrowąż, Aniela żona, Tadeusz Studnicki, Zofia żona, Antoni i Monika Zadora, Stanisław Okręglicki *Józef Zawiła, Rozalia żona, Józef Mlak, Helena żona *Franciszek Odrowąż, Antonina żona, Maria Madej, Zdzisław syn, Stefania Szewczyk *Kamil Kwartnik *Mieczysława Zadora, Teofil Dura, Maria żona, Franciszek syn, Alicja żona *Helena Bartkowska, Stefan mąż *Marian Pieczara i zmarli rodzice *Franciszek Polak, Antonina żona, Maria córka *Józefa, Janina i Władysław Zapiór *Michał Gębala, Weronika żona, Ryszard syn, Jóżefa córka, Jan Żak, Stefania żona, Krystyna Socała *Jan Klaczak, zmarli rodzice i teściowie * Jerzy Stanek, zmarli rodzice *Zofia i Julian Dura, Jadwiga i Jan Adamus, Elżbieta Kozieł, Anna i Jakub Lasek *Julian Dudoń * Jan i Weronika Wróbel*Józef Tomczak, Stefania żona *Baltazar Gębala, Anna żona, Zofia córka, Leon Kwartnik, zmarli rodzice, Anna Garlacz * Irena i Jan Zawiła *Tadeusz, Stefania i Zdzisław Wicher *Jan, Alojza, Stanisława, Kazimiera i Stanisław Cycoń *Stanisława i Jerzy Grajny, Janina, Wiesław i Andrzej Grajny *Franciszek Kumorowski, Rozalia żona, Zofia matka, Jan syn i Jan brat *Zofia Studnicka i zmarli rodzice *Bronisław Żurek *Zofia i Walenty Kwartnik *Władysław Gębala, zmarli rodzice, Szymon Kwartnik, Agnieszka żona i zmarłe dzieci *Kazimierz Radomski, Helena i Stanisław Ryczko, Emilia i Jan Wróbel, Andrzej Wróbel *Józef Porębski, zmarli rodzice, Józef, Weronika i Władysława Sułek, Michał mąż *Władysław Sermak *Antoni i Marian Wróbel, Jerzy syn i zmarli z rodziny *Marek Chmielarz, Julian Worytko *Józef Mamcarczyk, Anna żona, Eugeniusz syn, Maria Odrowąż *Kamila Świątek *Maria Światek, Halina i Stanisław Oleksy, Jan Kasprzycki *Stanisław Kwartnik, Edward i Apolonia Czaiccy, Zofia Warchoł*Józef Kasprzycki *Stanisława Kozik, Bronisław mąż, Maria córka *Krystyna Wiercimak *Józefa i Stanisław Bartosiak *zmarli z rodziny Biłka, Wróbel i Gwiazdoń *Wanda Kasprzycka *Adolf Belski, zmarli rodzice i bracia *Lucyna Belska, zmarli rodzice: Anna i Bronisław * Józef Karpiel *Urszula Kumorowska *Julian Gębala, Barbara córka i zmarli z rodziny *Zbigniew, Zdzisława i Władysław Czarniak, Maria i Stefan Tomowicz, Tadeusz Kopiński, zmarła żona, Kazimiera i Franciszek Wolak *Michał i Józefa Smagło *Julia i Czesław Porębscy, Jan Odrowąż * Józef Worytko, Maria żona i zmarli rodzice, Władysław Wójcik, Julia żona, Jan Stawowy, Franciszka żona i zmarli rodzice*Augustyn Karasiński, zmarli rodzice i teściowie, Tadeusz Stawowy, zmarli rodzice i bracia, Bronisława i Franciszek Lurka, Mieczysław Bartkowski, zmarli rodzice, Jerzy Haranek, Stanisław Lasek *Ludwik Pawłowski, Emilia żona *Eleonora, Marian, Agata i Michał Gębala *Maria I Czesław Dura, Stanisław Mirocha *Tadeusz Chmielarz * Bronisław Mlak, Maria żona, Ryszard i Marian – synowie, Andrzej Pasternak, Maria Meng * Andrzej Cycoń, Bronisław i Stanisław Basik, Piotr i Wiktoria Cycoń *Mieczysław,Mikołaj i Antonina Czaiccy, Katarzyna, Czesław i Danuta Siębor *Franciszek Zawiła, Anna żona, Waleria i Feliks Mlak *Władysław Lasek, Wiktoria żona, Stanisław syn *Anna i Władysław Talaga, Maria i Franciszek Żołnierek *Jan Szczygieł, Agata zona, Julian syn *Józef Pawłowski, Bronisława żona, Teresa córka, Jan Bartkowski, Wiktoria żona, Józef syn *Franciszek Pindel, Władysława zona, Józef Mlak, Magdalena żona, Zofia córka, Renata Worytko *Józef i Bronisława Szczygieł i ich zmarłe dzieci: Józef i Zofia *Stanisław i Krystyna Karcz *Franciszek Czaicki *Stanisław Mirocha, Maria i Czesław Dura, Stefania Hartke *Ludwik Dura, Władysław i Józefa Chumowieccy, Stanisław i Pelagia Kondratowicz *Władysław Szczepaniak, zmarli rodzice, Franciszek Stawowy, Aniela żona, Zbigniew syn, Agata Stawowy  *Józef i Aniela Tomczak, Józef Talaga *Katarzyna, Antoni i Roman Żmija *Helena i Stanisław Stawowi, zmarli rodzice, Jerzy syn i zmarli z rodzin: Wądolny, Gębala i Łabędź *Helena i Józef Piwowarczyk, Antoni i Maria Zawiła, zmarli z rodziny *Antoni i Bernadetta Makówka, Piotr Stachura *Joanna, Stanisław, Ryszard i Lidia Pilch, Teresa Wąsek *Jan Mlak *Benedykt Gwiazdoń *Aniela i Ludwik Żmija, Jan Chudzik, Czesław Hankus *Czesław i Maria Dura  *Tomasz Chowaniec, Weronika żona, Julia Skwara matka, Andrzej Skwara syn, Bronisław Leśniak, Michał Żegliński, zmarli rodzice *Wiesław Pindelski *zmarli z rodziny Porębskich

Ojcze nasz ...
3 x Zdrowaś Maryjo ...
3 x Wieczne odpoczywanie ...
Módlmy się:
Boże, Stwórco i odkupicielu wszystkich ludzi, udziel zmarłym sługom i służebnicom Twoim odpuszczenia wszystkich grzechów. Niech przez nasze pobożne modlitwy dostąpią miłosierdzia, którego zawsze pragnęły, który żyjesz i królujesz na wieki, wieków. Amen

Joomla templates by Joomlashine