Wypominki ROCZNE 2017/2018

godzina 11.15

Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach polecają się zmarli fundatorzy i dobrodzieje naszego kościoła, kapłani, którzy tutaj pracowali: ks. Jan Figwera, ks. Jan Żeliwski, ks. Stanisław Wciślak, ks. Stanisław Podwiński, ks. Stanisław Mydlarz, pozostali duszpasterze parafii Stryszów, członkowie wspólnot parafialnych, zmarli z naszych rodzin, a szczególnie:
Zmarli z rodzin: Baran, Saternus i Pawela *Stefan Jarosz, zmarli z rodziny, Hermina i Włodzimierz Kolpanowicz, Maria Bogdali, zmarli z rodziny, Stanisław Domagała*Adam i Maria Rząca i zmarli z rodzin: Rząca, Bernacki i Kołodziej *Jan i Jadwiga Szurmańscy, Zdzisław syn, zmarli z rodzin: Szurmański i Rachlewicz.
*Franciszek Grajny, zmarli z rodzin Grajny i Worytko, Felicja Zanuzińska i za dusze w czyśćcu cierpiące.*Urszula i Joanna Kumorowskie, Bolesław Dyduch *Julian i Zofia Dura, Jakub i Anna Lasek, Jan i Jadwiga Adamus, Elżbieta Kozieł, Julia, Zbigniew i Marek Sajdak, Antonina i Władysław Radomscy, ks. Władysław Żmija *Józef i Aniela Powlikowscy, Stanisław syn, Anna i Jan Stasik, Ludwina i Jan Pawlikowscy *Helena i Stefan Bartkowscy *Franciszek i Teofila żona *Franciszek Odrowąż, Antonina żona, Maria Madej, Zdzisław syn, Stefania Szewczyk *Bartłomiej i Felicja Chmielarz, zmarli rodzice, Helena Czaicka *Stefan i Maria Zawiła, Stanisława, Jan i Eugeniusz Studniccy.
*Wincenty i Wiktoria Grygiel, Franciszek i Julia Czaiccy, Michał i Michalina Grygiel, Jan i Zuzanna Wyskiel, Helena Grygiel*Krystyna i Władysław Chmielarz, Agnieszka i Stefan Studniccy, Jerzy Krawczyk, zmarli rodzice i brat *Zbigniew Pawlik *Helena i Jan Korzonkiewicz *Zbigniew, Zdzisława i Władysław Czarniak, zmarli z rodzin Tomowicz i Kopiński, Kazimiera i Franciszek Wolak *Aniela i Jan Sliwa, Karolina i Kazimierz Wolak, Józefa i Roman Jaskierny, Anna i Eugeniusz Małek, Henryk Raczyński, Józef, Janina, Kazimierz i Zofia Wolak *Mieczysław Wołek *Benedykt Gwiazdoń, Stanisław Kozik, Maria żona *Halina Oleksy, Maria Świątek *Jan Paździora, Leokadia żona *Józef Kacik i zmarli rodzice.
*Józef Bartkowski, Katarzyna żona, Edward syn *Eleonora, Marian, Agata i Michał Gębala *Stanisław Janczura, Maria żona, Ludwik Kurzeja, Maria córka, Andrzej i Maria Zabiegaj, Józefa i Józefa Żmija, Tadeusz Opyrchał *Jan i Stefania Studniccy, Augustyn Karasiński i zmarli rodzice, Tadeusz, Adam i MieczysławStawowy, zmarli rodzice, Franciszek i Bronisława Lurka, Mieczysław Bartkowski i zmarli rodzice, Stanisław Losek, Jerzy Haranek *Józefa i Stanisław Bartosiak *Zofia i Tadeusz Zawiła, Krzysztof i Krystyna Korzeniowscy *Helena i Józef Piwowarczyk i zmarli z rodziny *Maria i Józef Kozik, Janina i Władysław Zapiór.
*Jan i Weronika Makówka, Józef i Katarzyna Kolasa*Krystian Czopek, Józef Studnicki, Wiktoria i Ignacy Chochór *Władysław Sermak *Józef Polak, Wiesław syn, Anna i Władysław Malinka, zmarli synowie *Antonina Malina, zmarli rodzice, Józef brat *Tadeusz Wicher, Stefania żona, Zdzisław syn *Antoni i Marian Wróbel, Jerzy syn i zmarli z rodziny *Józef Warchał, zmarli teściowie *Helena Chowaniec, Józef mąż *Tadeusz i Janina Mirocha, Wiktoria i Jan Mirocha *Adam Pindelski, zmarli rodzice.
* Halina, Józefa i Mikołaj Wąsek i zmarli z rodziny * Józef Pawłowski, Bronisława zona, Teresa córka, Jan Bartkowski, Wiktoria żona, Józef syn *Jan Szczygieł, Agata żona, Julian syn * Franciszek Studnicki, Helena żona, Franciszka córka * Leon Kopacz, Stefania żona, Stanisław syn, Maria Wnęk * Joanna, Stanisław, Lidia i Ryszard Pilch, Teresa Wąsek *Hieronim, Stefania, Franciszek, Apolonia i Czesław Wróbel * zmarli z rodziny Porębskich.
*Jan Odrowąż, Barbara zona, Władysława i Czesława – córki, Władysław i Marian – synowie, Jan Gębala, Agata żona, Katarzyna Gwiazdoń, Franciszek syn, Mateusz Gwiazdoń, Antonina żona, Władysława córka * Stefania Markiewicz, Grzegorz syn, Bronisław Partyka, Julia żona * Jan Borkowski, zmarli rodzice * Władysław Król, Stanisław syn, Antoni Chowaniak *Stefania i Stanisław Łuczak oraz członkinie VI Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus * Władysław Wójcik, Joanna żona, Mikołaj Kumorowski, Maria żona.
* Józef Karpiel * Józefa Zawiła, zmarli rodzice i bracia* Jan Wróbel, Tadeusz syn, Stanisława Suwaj, Alojzy Rak*Władysław Studnicki, Helena żona, Władysław syn i zmarli rodzice *Aniela, Franciszek, Zbigniew i Agata Stawowy, Władysław Szczepaniak, zmarli rodzice *Jan i Wiktoria Chowaniec, Adam syn, Maria i Władysław Wacławscy, Józef syn, Marianna i Czesław Woźniccy, Stanisław syn, Elżbieta i Franciszek Herok, Józef i Wilhelm – synowie, Maria żona*Franciszek Czaicki *Andrzej Cycoń, Piotr i Wiktoria Cycoń, Bronisław i Stanisława Basik *Józef Macarczyk, Anna zona, Eugeniusz syn, Maria Odrowąż *Stanisława, Henryk, Zofia i Franciszek Makówka * Stanisław Kwartnik, Edward Czicki, Apolonia żona, Zofia Warchoł * Stanisław Gębala, Daniela żona * Wanda, Jan i Emilia Kasprzyccy.
* Aniela i Szczepan Dura*Franciszek Pindel, Władysława żona, Józef Mlak, Magdalena żona, Zofia Worytko córka, Renata Worytko synowa * Tomasz Chowaniec, Weronika żona, Julia i Andrzej Skwara, Bronisław Leśniak, Michał Żegliński *Franciszek Kumorowski, Jan syn, Jan brat * Antoni i Michał Gębala * Michał i Józefa Smagło * Stanisław Wróbel * Bronisław Mlak, Maria żona, Ryszard syn, Andrzej Pasternak, Maria Meng *Czesław i Maria Dura, Stanisław Mirocha * Leszek Szczygieł, Helena i Adam Korczak *Władysław Pułka, Andrzej syn i zmarli rodzice.
*Julia i Czesław Porębscy, Jan Odrowąż *Julia i Władysław Odrowąż * Władysław Matuszyk, Antonina żona, Maria Studnicka siostra * Ludwik Dura, Józefa i Władysław Chumowieccy, Pelagia i Stanisław Kondratowicz * Edward Pindel, Wiktoria i Jan Studniccy, Julia i Jakub Pindel, Barbara Migacz * Józef Worytko, Maria żona i zmarli rodzice, Władysław Wójcik, Julia żona, Jan Stawowy, Franciszka żona * Anna i Franciszek Zawiła, Waleria i Feliks Mlak * Antonina, Mikołaj i Mieczysław Czaiccy, Katarzyna, Czesław i Danuta Siębor * Tadeusz Chmielarz *Stanisław Sermak i zmarli rodzice *zmarli z rodziny Rządkowskich oraz ich krewni i powinowaci * Helena i Stanisław Lasek, Stanisław syn, Piotr Bąk, Julianna i Wincenty Lasek * Jan Mlak, Anna i Władysław Łabędź *Walenty i Zofia Kwartnik * Bronisław Żurek.
*Marianna Śpiewla, Julian mąż *Albin Porębski *Jan i Ludwika Wąsek, Franciszek i Feliks Zadora * Józef i Stanisława Szczygieł *Antoni i Katarzyna Żmija * Józef i Aniela Tomczak, Józef Talaga * Franciszek Łopata, Anna żona, Michał Rusek, Anna żona * Kazimierz Radomski, Helena i Stanisław Ryczko, Jan i Emilia Wróbel *Szymon i Agnieszka Kwartnik i ich zmarłe dzieci, Kazimierz Rychlik.
*Władysław Gębala, zmarli rodzice *Janina, Antoni i Tadeusz Janczar * Józef i Aniela Karcz *Jan Zawiła, Sczepan Zawiła, Rozalia żona, Jerzy Zając, Ewa Kulbacka, Jan Targosz, Janina żona.* Maria i Stanisław Worytko, zmarli z rodziny Haranek *Zofia Studnicka, zmarli rodzice * Baltazar Gębala, Anna żona, Zofia córka, Leon Kwartnik, Zmarli rodzice, Anna Garlacz *Jan Matuła, zmarli z rodziny, Jan i Helena Gębala i zmarli z rodziny *Anna Karcz, Alojza i Edward Steczek *Maria Bronisław Gracjasz, Stanisław syn, Zofia i Bronisław Chowaniec * Julian Dudoń.
*Władysław Lasek, Wiktoria żona, Stanisław syn *Julia i Michał Porębscy * Franciszek i Stanisława Lasek * Józef i Stefania Tomczak * Maksymilian i Alfreda Kozik, Grażyna i Wincenty Orłowscy *Jan, Stefania i Leon Grajny * Marek Kempa, Jan i Stefania Gwiazdoń * Stefan Studnicki, zmarli rodzice * Maria Karcz * Krystyna i Tadeusz Momot* Anna Mirocha *Mieczysław Zadora, Teofil Dura, Maria żona, Franciszek syn, Alicja żona *Jóżef Porębski i zmarli rodzice: Weronika i Józef, Władysława Sułek, Michał mąż *Antoni i Bernadetta Makówka, Piotr Stachura * Stanisława Kozik, Bronisław mąż * Bronisława i Józef Szczygieł i zmarłe dzieci*Jan i Alojza Cycoń i ich zmarłe dzieci *Marian Pieczara i zmarli rodzice.
*Andrzej Karelus, zmarli teściowie * Julian Gębala, Barbara córka i zmarli z rodziny*Maria i Andrzej Zabiegaj, Władysława i Mieczysław Zabiegaj, Tadeusz Basiura, Teresa, Grzegorz i Józef Basiura, Maria, Anna i Józef Studniccy, Urban Wróbel, Stanisława Busz * Bronisław Mirocha * Józef i Józefa Żmija, Maria, Karol i Antoni Urbańczyk.

Ojcze nasz ...
3 x Zdrowaś Maryjo ...
3 x Wieczne odpoczywanie ...
Módlmy się:
Boże, Stwórco i odkupicielu wszystkich ludzi, udziel zmarłym sługom i służebnicom Twoim odpuszczenia wszystkich grzechów. Niech przez nasze pobożne modlitwy dostąpią miłosierdzia, którego zawsze pragnęły, który żyjesz i królujesz na wieki, wieków. Amen

Joomla templates by Joomlashine