Wypominki ROCZNE 2017/2018
godzina 7.15

Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach polecają się zmarli fundatorzy i dobrodzieje naszego kościoła, kapłani, którzy tutaj pracowali: ks. Jan Figwera, ks. Jan Żeliwski, ks. Stanisław Wciślak, ks. Stanisław Podwiński, ks. Stanisław Mydlarz, pozostali duszpasterze parafii Stryszów, członkowie wspólnot parafialnych, zmarli z naszych rodzin, a szczególnie:
Zmarli z rodzin: Baran, Saternus i Pawela*Stefan Jarosz, zmarli z rodziny, Hermina i Włodzimierz Kolpanowicz, Maria Bogdali, zmarli z rodziny, Stanisław Domagała *Adam i Maria Rząca i zmarli z rodzin: Rząca, Bernacki i Kołodziej *Jan i Jadwiga Szurmańscy, Zdzisław syn, zmarli z rodzin: Szurmański i Rachlewicz.
*ks. Franciszek Radomski, Jan i Bronisława Radomscy, Maria i Jan Czaiccy*Jan Worytko, Czesław i Justyna Radwan *Piotr Kuc, Zofia i Franciszek Grajny, Józef Korzeniak*Franciszek Herok, Elżbieta żona, Józef Syn, Wilhelm Herok, Maria żona, Bronisław Witos, Adam Kumorowski, Maria żona * Stefan i Maria Tomowicz, Janina i Józef Matuszyk, Jan i Jerzy – synowie * Anna, Teofil, Karol, Stanisława i Józef Jołkowicz* Kazimierz i Stanisława Chowaniec, zmarli rodzice, Renata Chowaniec, Krystyna Stachańczyk, Ryszard Chowaniec.
*Irena i Ludwik Zawiła, Bożena Chodnik *Stefan Szczygieł *Władysław i Anna Pająk *Janina Strzałka, Stanisław i Anna Łabędź, Tadeusz Łabędź * Anna i Bronisław Sermak, Jan Mirocha *Franciszek Worytko, Bożena córka * Jan Worytko i zmarli rodzice i teściowie * Zbigniew Wróbel, Wojciech Nowak, Maria żona, Władysław Sitarz, Szczepan Wróbel, Stefania żona, Józefa Sitarz *Władysław i Anna Węgrzyniak oraz zmarli z rodzin Pilch i Węgrzyniak *Jerzy Stanek, zmarli rodzice *Jan Klaczak, zmarli rodzice i teściowie *Ryszard Lurka i zmarli z rodziny Lurka.* Jan i Janina Janeczek, Zofia córka, zmarli z rodziny Janeczek, Anna Dudoń, zmarli z rodziny Dudoń* Jan Polak i zmarli z rodziny, Julian i Genowefa Porębscy, zmarli synowie *Józef i Julia Studniccy, Stanisława córka, Henryk Kowalczyk, zmarli rodzice *Ludwik Pilch, Anna żona, Bronisław syn, Anna zona, Tadeusz Pilch, Leokadia żona.
*Michał Gębala, Weronika żona, Ryszard syn, Józefa córka, Jan Żak, Stefania żona *Stanisław Jerzy Grajny, Janina, Wiesław i Bogusława Grajny, Wiktoria, Czesław i Stanisława Studniccy * Antoni i Stefania Mirocha *Apolonia Paździora, Józef mąż i zmarli z rodziny* Michał Czaicki, Anna żona, Edward Kolasa *Zbigniew Wąsek * Karol Radwan, Maria żona *Antoni Radwan, Anna żona, Jan Kwartnik, zmarli rodzice *Władysław Pławny i zmarli z rodziny * Józef Kasprzycki * Anna, Szczepan i Jan Biłko, Julia i Franciszek Wróbel, Franciszek, Stanisława i Stanisław Gwiazdoń* Krystyna, Stanisław i Maria Karcz * Józef Wróbel, Józefa zona, Jan Gębala, Joanna żona, Karol Talaga * Maria i Józef Studniccy, Barbara Piętoń – córka, Władysław Worytko, zmarli rodzice i teściowie, Waleria i Stanisław Klaczak.
* Antoni Chmielarz, Anna żona, Krystyna córka, Jan Łabędź, Krzysztof syn, Julian Polak * Marian Dzidek, zmarli rodzice: Józef i Aniela, Helena Stanaszek * Adam i Józefa Oleksa, Marian Nowak * Aniela i Ludwik Żmija, Czesław Hankus, Jan Chudzik * Benedykt Wicher, Stanisława żona, Józef Pękala, Józefa żona, Maria Brózda* Kazimiera Lasek *Franciszek Działowy, Barbara córka, Mieczysław syn, Kazimierz Moćko * Józef Kwartnik, zmarli rodzice *Jan i Regina Porębscy *Ryszard Drążek * Maria, Tadeusz i Józef Leśniak, zmarli rodzice * Franciszek i Helena Bywalec, Maria i Stanisław Uchman* Józef Mlak, Stanisława żona i zmarłe dzieci*Władysław Studnicki, Maria i Walenty Studniccy * Jan, Anna, Józef, Stanisław i Anastazja Sermak*Wanda Zawiła, zmarli rodzice, Jan i Honorata Maślanka * Józef Łabędź, zmarli rodzice, Anna i Henryk Łabędź
* Kazimierz Łabędź * Michał Porębski, Bronisława żona, Zofia córka * Stefan Wójcik, Anna żona i zmarli z rodziny * Maria i Franciszek Zaremba, Andrzej syn * Tomasz Paździora, Zofia i Józef Głuc, Marian i Adam – synowie, Wanda córka *Maria Maleszyk, Jan i Julia Stropniccy*Maria i Aleksander Kozik * Stanisława i Władysław Śpiewla*Maria i Józef Bartyzel, zmarli rodzice, Jerzy i Stanisław Stawowy, Zofia Bartyzel, Helena i Edmund Węgrzyniak, Franciszek Kruk, Zofia Bandoła, Joanna Hejduk * Jan Bogunia, Maria żona i zmarłe rodzeństwo * Stanisław i Anna Klaczak.
* Anna Putek, Antoni Wrzodek i zmarli rodzice *Ludwik i Franciszka Zięba, zmarli rodzice, Anna i Józef Polaka* Jan Studnicki, Maria żona * Józef i Grażyna Pindel *Władysław i Wiktoria Odrowąż, Anna i Nikodem Odrowąż, Mieczysław Malara, Emilia matka * Stanisław i Janina Kwartnik, zmarli rodzice, Michał i Andrzej Malinka * Marian Łapka, Wanda żona, Maria córka * Edward Makówka, Anna żona i zmarli z rodziny Knapek * Franciszek Wróbel, Stanisława żona, Kazimierz syn.
* Szczepan Odrowąż, Józefa żona, Roman Odrowąż, Krystyna żona, Franciszek Mirocha * Bolesław i Marianna Śpiewla* Maria, Waleria i Antoni Wieczorek * Maria i Władysław Pająk i zmarli z rodziny, Jan Pławny i zmarli rodzice * Jan Gębala i zmarli rodzice: Ludwik i Bronisława, Weronika i Franciszek Toczek, Maria i Michał Twaróg *Marianna i Józef Kwartnik, Stanisław syn, Anna Zając córka *Józef i Stanisława Makówka, Maria córka, Michał i Stefania Makówka i zmarli z rodziny * Maria Żmija * Edward Targosz, Rozalia, Agata i Wojciech Gębala * Stanisław Pławny, Maria żona, Józef syn, Julia Sermak.
* Zofia Wilczęga i zmarli rodzice: Irena i Franciszek Okręgliccy, Józef i Zbigniew Wilczęga*Zofia i Tadeusz Rak, Ewa Habrzyk córka, Helena i Andrzej Urbanik* Kamil Kwartnik * Zbigniew, Zdzisława i Władysław Czarniak*Józef Pszczółka, Genowefa żona i zmarli rodzice * ks. Jan Bugielski i zmarli rodzice, Helena i Andrzej Kowal * Stanisław Koźbiał, zmarła żona, Stanisław syn * Stanisław Wróbel, Wiktoria żona, Edward syn, Jan wnuk, Józef syn *Józef Grajny, Maria żona, Ryszard i Lucjan – synowie *Franciszek Kiepura, Michalina żona, Stefan Kurek, Anna żona *Maria i Mikołaj Kwartnik, Anna Lewartowska, Henryk Cieloch* Krystyna Wiercimak.
*Tadeusz i Helena Góralczyk, Andrzej i Maria Gnida *Władysław Wróbel, Władysława żona, Józef syn *Bronisława i Władysław Pieczara, Stanisław Mirocha * Edward Kopacz, Maria żona, zmarli rodzice: Jakub i Wiktoria * Zofia i Stanisław Talaga *Mieczysław i Stanisława Tryl * Czesława i Stanisław Dyrcz, zmarli rodzice i z całej rodziny * Łukasz Pławny, Antoni Studnicki, Anna żona *Jan Haranek, Anna żona * Stanisław Odrowąż, Aniela żona, Tadeusz Studnicki, Zofia żona, Antoni Zadora, Stanisław Okręglicki*Tadeusz Kopacz, Maria żona i zmarli rodzice.
*Stanisław Żmija i zmarli rodzice * Jan Porębski, Jan syn, Józef Porębski, Anna żona *Stanisław i Anna Łabędź, zmarli rodzice: Antoni i Zuzanna * Stanisława Odrowąż, zmarli rodzice i bracia, Władysława i Ludwik Bąbol, Kazimiera Gawlik *Karolina i Jan Lasek, Roman Żmija *Józef i Emilia Talaga *Zofia i Jan Pławny *Wojciech Pindel, Janina żona * zmarli z rodzin: Stawowy, Gębala, Łabędźi Wądolny* Jan Żegliński, Stanisława żona, Edward syn * Antoni Nitoń, Karolina żona, Tadeusz i Kazimierz – synowie, Anastazja córka, Stanisław mąż.
*Stanisław Dzidek, Stanisława żona, Staś syn *Andrzej Grajny, Julia zona, Władysław i Mieczysław – synowie, Jan Rosłowski, Antonina żona *Jan Worytko, Justyna Radwan, Józef syn, Czesław Radwan *Julian i Helena Odrowąż, Maria i Stefan Kwartnik *Marek Chmielarz, Julian Worytko* Emil Cipciński, Anna i Ludwik Talaga, Helena i Jan Fabia, Jan Talaga, Maria Glanowska, Maria, Bronisława i Tadeusz Cipcińscy*Stanisław Talaga, Helena żona i zmarli rodzice *Marianna i Władysław Talaga, Zofia Kwartnik i zmarli z rodziny * Jan i Emilia Kupczyk, Jan i Anna Piętoń, Anna Tomaszewska.
*Jan i Bronisława Czaiccy, Aniela Wicher, Jan i Tadeusz – synowie, Stanisław Kozik *Józef i Krystyna Jabłońscy * Jan i Józefa Pasierbek, Józef i Helena Kozik * Władysław i Anna Talaga * Zofia Prymuła, Jan Gruszeczka * Franciszek i Julia Kwartnik i zmarli z rodziny * Maria i Piotr Worytko, Marian syn, zmarli z rodziny Knapek * Kazimierz i Wanda Mirocha i zmarli rodzice * Julia i Franciszek Gębala, Wiktoria i Albin Makówka *Członkinie VIII Róży z Zalesia, Antonina i Franciszek Polak, Maria córka, Piotr wnuk, Maria i Władysław Kozik, Zygmunt syn, zmarli rodzice.
* Józef Sitarz i zmarli rodzice: Władysław i Józefa * Mikołaj Głuc, Helena żona, Władysław syn * Michał Mlak, Maria żona, Gustaw, Władysław i Jan – synowie *Aniela Wróbel, Franciszek Wróbel, Julia żona *Honorata i Józef Gębala * zmarli z rodzin Ćwiertnia i Gębala * Stanisław Mirocha, Wanda i Ignacy Steczek, Helena i Bolesław Bury *Agata i Szczepan Kwartnik, Stanisław i Stefan – synowie *Stanisława Leśniak, zmarli rodzice, Zdzisław Oleksy * Franciszek Haranek, Helena żona, Józef zięć * Władysław i Edward Kubaszewscy, Józefa i Piotr Polak, Stefania i Stanisław Chochór, zmarli rodzice i rodzeństwo * Juliann i Antoni Grajny, Józef i Jan – synowie, Alojza córka * Izydor Czaicki, Wiktoria żona, Edmund Bogdanik* Helena i Mikołaj Bartkowscy, Marianna Krzykawska.
* Julian Wróbel, Danuta córka * Andrzej Kluza * Edward Gwiazdoń* Janina Łabędź, Jan mąż * Józef i Rozalia Drabina, Maria Worytko, Dorota Śmiech *Bronisław Czaicki, Teresa żona, Włodzimierz syn, Leopold Łasak* Władysława i Edward Gołąb, Maria i Jerzy Frączek *Józefa Maluty, Władysław i Wiktorai Lasek, Alojza i Czesław Fabiś, Helena Pasternak, Maria i Franciszek Brózda.

Ojcze nasz ...
3 x Zdrowaś Maryjo ...
3 x Wieczne odpoczywanie ...
Módlmy się:
Boże, Stwórco i odkupicielu wszystkich ludzi, udziel zmarłym sługom i służebnicom Twoim odpuszczenia wszystkich grzechów. Niech przez nasze pobożne modlitwy dostąpią miłosierdzia, którego zawsze pragnęły, który żyjesz i królujesz na wieki, wieków. Amen

Joomla templates by Joomlashine