Wypominki ROCZNE 2018/2019
godzina 7.15

Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach polecają się zmarli fundatorzy i dobrodzieje naszego kościoła, kapłani, którzy tutaj pracowali: ks. Jan Figwera, ks. Jan Żeliwski, ks. Stanisław Wciślak, ks. Stanisław Podwiński, ks. Stanisław Mydlarz, pozostali duszpasterze parafii Stryszów, członkowie wspólnot parafialnych, zmarli z naszych rodzin, a szczególnie:
Zmarli z rodzin: Baran, Saternus, Waliczek, Piegzik i Pawela *Stefan Jarosz, zmarli z rodziny, Hermina i Włodzimierz Kołpanowicz, Maria Bogdali, zmarli z rodziny, Stanisław Domagała *Adam i Maria Rząca i zmarli z rodzin: Rząca, Bernacki i Kołodziej *Jan i Jadwiga Szurmańscy, Zdzisław syn, zmarli z rodzin Szurmański i Rachlewicz.
*Honorata i Józef Gębala *Anna Makówka, Edward mąż, zmarli z rodziny Knapek *Grzegorz Koźlik, Zofia i Józef Głuc, Adam i Marian Głuc, Wanda Owsiany *Józef Pawlikowski, Aniela żona, Jan Pawlikowski, Ludwina żona, Jan Stasik, Anna żona *Józefa Maluty, Wiktoria i Władysław Lasek, Alojza i Czesław Fabiś *Kazimierz Łabędź *Władysław Studnicki, Piotr Kulikowski, Maria i Walenty Studniccy *Stanisław Kozik *Zofia i Jan Pławny *Józefa i Edward Grajny, zmarli rodzice *Anna i Bronisław Sermak, Lucyna Belska, Jan Mirocha *Ryszard Drążek *Stanisław, Maria i Józef Pławny, Julia Sermak *Tadeusz Kopacz, Maria żona, Andrzej Kwartnik, Bronisława i Teofila – żony
*Jan Studnicki, Maria żona *Stanisław Mirocha, Wanda i Ignacy Steczek, Helena i Bolesław Bury *Krystian Czopek, Anna i Józef Studniccy, Wiktoria i Ignacy Chochór *Edward Żegliński * Jan Haranek, Anna żona *Jana i Anna Sermak, Józef syn, Anastazja i Stanisław Sermak *Władysława i Edward Gołąb, Maria i Jerzy Frączek *Maria iJózef Studniccy, Barbara Piętoń – córka, Waleria i Stanisław Klaczak, Władysław Worytko, zmarli rodzice i teściowie *Władysława i Ludwik Bąbol, Kazimierza Gawlik *Stanisława Odrowąż, zmarli rodzice i bracia *Józefa i Stanisław Tłok i zmarli z rodziny Tłok *Józef Jabłoński,Krystyna żona, Jan Paździora, Leokadia żona *Jóżef Pszczółka, Genowefa żona i zmarli rodzice *Karolina i Jan Lasek, Roman Żmija *Mirosław Wyka, Maria żona, Edward Kowalski, Anna żona *Józef i Emilia Talaga *Regina i Jan Porębscy *Zofia Wilczęga, Irena i Franciszek – rodzice,Józef – teść, Zbigniew – szwagier *Alojza Lasek*Aniela Wróbel, Franciszek Wróbel, Julia żona *Józef Wróbel, Józefa żona, Jan Gębala, Joanna żona, Karol Talaga *Stefan Szczygieł *Józef Grajny, Maria żona, Lucjan i Ryszard – synowie *Anna i Władysław Łabędź *Franciszek Kiepura, Michalina żona, Stefan Kurek, Anna żona i zmarli synowie *Marian Łapka, Wanda żona, Maria córka*Stanisław Koźbiał i zmarli rodzice *Zofia Prymuła, Jan Gruszeczka *Maria i Stanisław Wróbel *Ludwik Pilch,Anna żona, Bronisław Pilch, Anna żona, Tadeusz Pilch,Leokadia żona *Stanisława i Franciszek Lasek *Zofia i Stanisław Talaga *Regina, Józef i Zygmunt Makówka*Anna Putek, Antoni Wrzodek i zmarli rodzice *Franciszek Łopata, Anna żona, Michał Rusek, Anna żona *Michał Porębski, Bronisława żona, Zofia córka *Maria i Franciszek Zaremba, Andrzej syn *Józef i Helena Kozik, Jan i Józefa Pasierbek, Mieczysław syn *Stefan Wójcik, Anna żona i zmarli z rodziny *Antoni i Julianna Grajny, Józef i Jan– synowie, Alojza córka *Bronisława i Władysław Pieczara,Stanisław Mirocha *Zbigniew Wąsek, Rozalia Zawiła *Maria i Józef Bartyzel i zmarli rodzice, Jerzy, Helena i Stanisław Stawowy, Helena i Edmund Węgrzyniak, Franciszek Kruk, Zofia Bandoła, Zofia Bartyzel, Joanna Hejduk *Wiktoria i Władysław Odrowąż, Anna i Nikodem Odrowąż,Mieczysław Malara, Emilia matka *Stanisław Talaga, Helena żona i zmarli rodzice *Franciszek Kapuściński *Stanisław Wróbel, Wiktoria żona, Edward syn, Jan wnuk, Józef syn *Jan Gębala, Ludwik i Bronisława – rodzice, Weronika i Franciszek Toczek, Maria i Michał Twaróg *Stanisław i Janina Kwartnik, zmarli rodzice, Michał Malinka, Andrzej wnuk *Anna i Stanisław Łabędź, Antoni i Zuzanna – rodzice*Antoni i Stefania Mirocha *Paweł Zawiła, Jacek Mućko,Anna i Józef Tatara, Elżbieta Marcol, Zdzisław Nizio *Agata i Szczepan Kwartnik, Stanisław i Stefan – synowie *Albin Kowalczyk, Anna żona, Henryk syn, Jan i Stanisław Madej,Władysław Żak, Józef, Jan i Piotr – synowie, za dusze w czyśćcu cierpiące *Maria i Piotr Worytko, Marian syn, zmarli z rodziny Knapek *Anna i Władysław Węgrzyniak, zmarłe rodzeństwo i zmarli z rodzin Węgrzyniak i Pilch *Zbigniew Wróbel, Wojciech Nowak, Maria żona, Szczepan Wróbel,Stefania żona *Marianna i Władysław Talaga, Zofia Kwartnik i zmarli z rodziny *Jan Kłobuch, Maria i Bronisław Michalscy *Jan Worytko, zmarli rodzice i teściowie*Józef Kwartnik, zmarli rodzice *Kazimierz,Stanisława i Franciszek Wróbel *Maria i Aleksander Kozik Władysław i Stanisława Śpiewla *Tadeusz Góralczyk,Helena żona, Andrzej Gnida, Maria żona *Janina Strałka,Anna, Stanisław i Tadeusz Łabędź *Wiktoria i Jan Chowaniec, Adam syn, Irena synowa, Maria i Władysław Wacławscy, Józef syn, Marianna i Czesław Woźniccy,Stanisław syn, Elżbieta i Franciszek Herok, Józef i Wilhelm -synowie, Maria synowa *Edward Kopacz, Maria żona, Jakub Kopacz, Wiktoria żona *Bronisław Mirocha, Bolesław Wąsek *zmarli z rodzin Gębala i Ćwiertnia *Józef i Stanisława Mlak, zmarłe dzieci *Julia i Józef Studniccy,Stanisława córka, Henryk Kowalczyk, zmarli rodzice *Jan i Bronisława Czaiccy, Aniela Wicher, Jan i Tadeusz synowie,Stanisław Kozik *Krzysztof Kubaszewski *Grażyna i Józef Pindel *Izydor Czaicki, Wiktoria żona, Edmund Bogdanik*Maria i Władysław Pająk, zmarli z rodziny, Jan Pławny, zmarli rodzice *Władysław i Edward Kubaszewscy,Józefa i Piotr Polak, Stefania i Stanisław Chochór, Teresa i Michał Chochór i zmarłe dzieci *Kazimierz i Wanda Mirocha *Jan i Anna Piętoń, Jan i Emilia Kupczyk *Franciszek Działowy, Barbara córka, Mieczysław syn,Kazimierz Moćko *Zdzisław i Stanisława Oleksy, Józef iAnna Gębala *Antonina i Józef Polak, Maria córka, Piotr wnuk, Maria i Władysław Kozik, Zygmunt syn, zmarli rodzice,zmarłe członkinie VIII Róży z Zalesia *Andrzej Grajny, Julia żona, Władysław i Mieczysław – synowie, Jan Rosłowski,Antonina żona *Stanisław i Anna Klaczak *Łukasz Pławny, Katarzyna matka, Antoni Studnicki, Anna żona*Maria i Stefan Kwartnik, Helena i Julian Odrowąż *Antoni Chmielarz, Anna żona, Krystyna córka, Jan Łabędź,Krzysztof syn, Julian Polak *Apolonia Paździora, Józef mąż,Wanda Bogunia *Jan Matuła, zmarli z rodziny, Jan i Helena Gębala, zmarli z rodziny *Helena i Mikołaj Bartkowscy,Maria Krzykawska *Stanisława Leśniak, zmarli rodzice *Benedykt Wicher, Stanisława żona, Józef Pękala, Józefa żona,Maria Broźda *Józef Sitarz, Władysław i Józefa – rodzice,Mikołaj Głuc, Helena żona, Władysław syn *Stefan Studnicki, zmarli rodzice *Tadeusz i Janina Mirocha, Jan i Wiktoria Mirocha *za zmarłe Członkinie X Róży św. Anny*Józef i Rozalia Drabina, Maria Worytko, Dorota Śmiech *Stanisław Pająk *Maria, Tadeusz i Józef Leśniak, zmarli rodzice *Michał Mlak, Maria żona, Jan, Gustaw i Władysław– synowie *Jan i Janina Łabędź *Zofia i Tadeusz rak, Ewa Habrzyk – córka, Helena i Andrzej Urbanik *Antoni Radwan, Anna żona, Jan Kwartnik, zmarli rodzice *Stanisław Żmija, zmarli rodzice *Jan Porębski, Genowefa żona, Jan syn, Józef Porębski, Anna żona, Jan Żak, Stefania żona *Jan Borkowski, zmarli rodzice *Kazimiera Lasek*Henryk Łabędź, Maria żona *Jan Polak, Julian i Genowefa Porębscy, zmarli synowie *Władysław i Helena Pławny *Józef i Julianna Odrowąż *Stanisław i Stanisława Dzidek *Franciszka i Ludwik Zięba, zmarli rodzice, Anna i Józef Polak *Julian Wróbel, Stefania żona, Danuta córka *Antoni Nitoń, Tadeusz i Kazimierz – synowie, Anastazja córka z mężem Stanisławem *Jan Worytko, Justyna Radwan, Józef Worytko, Czesław Radwan *Maria Maleszyk, Julia i Jan Stropniccy *Wojciech Pindel, Janina żona *Ryszard Lurka,zmarli z rodziny *Emil Cipciński, Anna i Ludwik Talaga,Helena i Jan Fabia, Jan Talaga, Maria Glanowska, Maria Bronisław i Tadeusz Cipcińscy *Jan Janeczek, Janina żona,Zofia córka, zmarli z rodziny Janeczek, Anna Dudoń*Tomasz Paździora, Małgorzata Trączyk, Wojtuś syn,zmarłe rodzeństwo, rodzice i teściowie *Franciszek i Julia Gębala, Albin i Wiktoria Makówka *Maria Żmija *Stanisława i Józef Makówka, Maria córka, Stefania i Michał Makówka, zmarli z rodziny *Szczepan Odrowąż, Józefa żona, Roman i Krystyna Odrowąż, Franciszek Mirocha *Marianna i Józef Kwartnik, Stanisław syn, Anna Zając – córka*Józefa i Adam Oleksa, Marian Nowak *Regina Targosz,Edward syn, zmarli z rodziny *Marian Śpiewla *Maria i Stefan Tomowicz, Janina i Józef Matuszyk, Jan i Jerzy Matuszyk *Jan Bogunia, Maria żona i ich zmarłe rodzeństwo*Maria Wieczorek, Waleria i Antoni Wieczorek *Franciszek Herok, Elżbieta żona, Józef i Wilhelm – synowie,Maria żona, Bronisław Witos, Adam Kumorowski, Maria żona*Andrzej Kluza, Edward Gwiazdoń * Marianna i Bolesław Śpiewla *Edward Kolasa, Michał Czaicki, Anna żona *Józefa Szczygieł i zmarły mąż, Antonina Warchoł *Piotr Kuc, Franciszek Grajny, Zofia żona, Józef Korzeniak – zięć *Władysław Wróbel, Władysława żona, Józef syn *ks. Jan Bugielski, zmarli rodzice *Jan Worytko, Justyna Radwan,Czesław mąż *Jan, Maria i Waleria Gałuszka *Kamil Kwartnik *Kamila Świątek *za dusze w czyśćcu cierpiące i potrzebujące szczególnej pomocy modlitewnej

Ojcze nasz ...
3 x Zdrowaś Maryjo ...
3 x Wieczne odpoczywanie ...
Módlmy się:
Boże, Stwórco i odkupicielu wszystkich ludzi, udziel zmarłym sługom i służebnicom Twoim odpuszczenia wszystkich grzechów. Niech przez nasze pobożne modlitwy dostąpią miłosierdzia, którego zawsze pragnęły, który żyjesz i królujesz na wieki, wieków. Amen

Joomla templates by Joomlashine