Intencje mszalne

od 18.10. do 25.10.2020

 

 

(18 X) XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA:

7.30: – ś.p. Jan Gębala w rocznicę śmierci, Ludwik i Bronisława – rodzice

9.00: (Dąbrówka) – ś.p. Zofia Grajny, Franciszek maż, Józef zięć

10.00: – ś.p. Józef Maluty w rocznicę śmierci

11.30: – ś.p. Łukasz Pławny z okazji imienin, Helena żona, Anna córka, Roman syn

17.00: – ś.p. Anna Łabędź w 3 r. śmierci, Stanisław mąż i zmarli rodzice

 

(19 X) Poniedziałek:

7.00: – ś.p. Stanisław Wróbel, Maria żona

17.00: – ś.p. Emilia Wróbel w rocznicę śmierci

 

(20 X) Wtorek: uroczystość św. Jana Kantego, kapłana

7.00: – ś.p. Maria i Józef Worytko

17.00: – ś.p. Stanisława (ona) Koźbiał i zmarli z rodziny

 

(21 X) Środa:

7.00: – ś.p. Stanisława Pindel od syna Stanisława i wnuka Mateusza

17.00: – NOWENNA: Dziękczynna za dotychczasowe łaski w 95 urodziny Anny Kwartnik z prośbą o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo

 

(22 X) Czwartek: św. Jana Pawła II, papieża

7.00: – o szczęśliwą podróż i udaną operację dla Jasia

17.00: – ś.p. Jadwiga Kopacz od Beaty Odrowąż z rodziną

 

(23 X) Piątek:

7.00: – ś.p. Józef Studnicki od syna Kazimierza z żoną Danutą

15.00: – ś.p. Stanisław Czaicki od Boguniów; ś.p. Genowefa Porębska od Marii i Tadeusza Kozik; ś.p. Franciszek Wójcik od brata Tadeusza z rodziną; ś.p. Maria Wróbel od Polaków i Durysów; ś.p. Lucyna Belska od kuzynki Krystyny; ś.p. Marian zabiegaj od Romana i Danuty Studnickich z rodziną; ś.p. Stefan Stawowy od Godawów; ś.p. Jan Studnicki od Stępińskich; ś.p. Krzysztof Kubaszewski od Bogusławy i Józefa Szczepaniak; ś.p. Stanisław Oleksy od Kruków i Chraplów

17.00: – ś.p. Józef Polak, Wiesław syn w rocznicę śmierci

 

(24 X) Sobota:

7.00: – ś.p. Anna Studnicka od syna Sławomira

17.00: – ś.p. Józef Bąk w 1 r. śmierci

 

(25 X) XXX NIEDZIELA ZWYKŁA: Odpust ku czci św. Jana Kantego

7.30: – ś.p. Anna Putek, Antoni Wrzodek

9.00: (Dąbrówka) – ś.p. Józefa (ona) Potoczna w 1 r. śmierci, Mieczysław Hada – zięć i jego rodzice: Mieczysław i Helena

10.00: – ś.p. Stanisława Studnicka, Jan mąż, Eugeniusz syn

11.30: – SUMA ODPUSTOWA – ZA PARAFIAN

17.00: – ś.p. Tadeusz i Maria Kopacz